NEDEN EY-TAY?
-Zaman kaybı yaşamadan , şehir dışındaki mağazanızı kapatmadan ,ekstra yol ve konaklama ücreti ödemeden güvenilir şekilde sitemizden alışveriş yapabilirsiniz.Satın aldığınız ürünler 40 yıllık firma güvencesi ile adresinize anlaşmalı kargo ile teslim edilmektedir.
ÖDEME SEÇENEKLERİ   
-Kredi Kartı ( Taksit seçenekleri ile)
-Banka havale-Eft 
-Western Union

ÜRÜNÜN SATIŞI YAPILMAZSA İADE KABUL EDİYORMUSUNUZ?
-Satılmayan ürünlerin iadesi alınmaz.Hangi fiyat ile satışının yapıldığı ve nasıl teşhir edildiği takip edilemeyeceği için DEFOLU ürün dışında iade alımi yapılmamaktadir.


SİPARİŞ NE ZAMAN TESLİM EDİLECEKTİR?
-Sipariiniz bize ulaştıktan sonraki 2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.Aynı gün teslimat yapılmamaktadır.Çünkü ürünler depolarımızdan çıkışı yapıldıktan sonra kaliteli ve eksiksiz teslim edilmesi için tekrardan kontrolleri yapılmaktadır.

SHOWROOM DAN GELİP ÜRÜN ALABİLİR MİYİM?  
-Sitemizde 5000 ' den fazla urun bulunmaktadır.Takdir edersiniz ki ürünlerin hepsini yerimizde sergilememiz mümkün değildir.Depolarımızda ve dikim aşamasında olan ürünler olduğu için ürünlerin hepsi yerimizde hazır olarak bulunmuyor.Ancak istediğiniz zaman yerimizi iletişim bölümündeki adresimizden öğrenip ziyaret edebilirsiniz.

FAZLA ÜRÜN ALIMLARINDA İNDİRİM MEVCUT MU?

-Toptancı olarak çok düşük kar marjları ile çalıştığımızdan sizlere daha iyi hizmet verebilmek için herhangi bir indirimimiz olmayacaktır.Buda sizler için herzaman bir avantajdır müşterilerimizi korumak açısından aldığınız ürünü diğer mağazalarda daha uygun fiyata satıldığını göremezsiniz.

KREDİ KARTI İLE YAPILAN ALIMLARDA , ÜRÜN STOKTA OLMAMASI SONUCU İŞLEM NASIL OLUR ?
-Kredi kartı ile alışverişlerde stoklar tükenmiş ise satış sorumlusu arkadaşlar sizlerle iletişime geçip isterseniz yerine farklı ürün seçebilirsiniz.Aksi halde doğacak alacaklar için ise kalan bakiye tutarı diğer alışverişleriniz için hesabınıza geçmektedir.10-15 İş günü sürmektedir.

ÜYE OLMAK ZORUNDA MIYIM?  
-Fatura ve kargo bilgileri için hizmetimizde sıkıntı yaşamamak adına üye işlemi yapılması zorunludur.Yeni eklenen ürün ve kampanyalar hakkında bilgilenmeniz açısından sitemize üye olmanızı da tavsiye ederiz.

ÜRÜNLER TÜRK MALI MIDIR?  
-Ürünlerimizin hepsi TÜRK MALI olup üretim yeri Türkiyedir.

HANGİ ÜLKELERE KARGONUZ VARDIR? 
-Yurtiçi olarak ARAS kargo ile anlaşmamız vardır.Yurtdışı gönderimlerde DHL,FEDEX,UPS,ARAMEX,TURPEX ve PTT kargo ile dünyanın heryerine gönderim yapılmaktadır.(Yurt dışı gönderimlerde sizlerin tercih ettiği kargo firmaları aracılığı ilede gönderim yapılmaktadır.)