Favorilerim 0

Hakkımızda

ŞİRKET PROFİLİMİZMİZ;

Şirketimiz 1970'li yıllardan itibaren piyasada Hazır giyim ve Triko'da kendi özgün çizgisi ve moda anlayışıyla getirdiği çağdaş yeniliklerle Tasarıma 1992 yılından itibaren EY-TAY TEKSTİL adı ile markalaşmıştır.

Bugun EY-TAY TEKSTİL hazır giyimde yurt genelinde toptan markaların hazır giyim ve triko ihtiyaçlarını karşılamaktadır.Koton,Mudo,Asos gibi firmalara ayrıca üretim yapmaktadır.

Her gün 150 adete varan yeni modelin satışa sunulduğu EY-TAY internet mağazası Usa ,Canada, Avrupa, Rusya ,Ukrayna ,Romanya, Arap ve Afrika ülkeleri olmak üzere 100 den fazla ülkeden sayısız müşteriye hizmet vermektedir.

Tekstil piyasasına moda anlamında yön veren tüm markaları yakından takip ederek, etnik ve dünya modasını sentezleyip en son kumaş ve aksesuarları kullanarak müşterilerimizin isteği doğrultusunda tasarım ve sourcing hizmeti sunmaktadır. Müşteri isteklerine yakın olmak için dünyayı izliyoruz.Tokyo, Los Angeles, Milano, Amsterdam, Kopenhag, Paris ve Londra özel koleksiyonlarını ve sokak modasını çok yakından takip eden tasarım grubumuz, müşteri isteklerine en uygun tasarımları çok kısa sürede sunuyor. Markalarımızın stil, vizyon ve stratejileri ile kurduğumuz yakın bağlar birbirimizi çok kolay anlamamızı sağlıyor. Her markamız için özgün serileri, koleksiyonları markanın kendi iç tasarım ekibi performansıyla hazırlıyoruz.

Tüketicimizin ve tedarikçimizin nezninde yıllardır süre gelen güvenirliğimiz kaliteli ve profesyonel çalışma anlayışımızdandır. Öncelikli prensibimiz müşteri menfaati koruma odaklıdır iş anlayışımız ve kaliteden ödün vermeden en iyi hizmetler siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.  

 

İSTANBUL TİCARET SİCİL MÜDÜRLÜĞÜ

SİCİL NUMARASI  :288476-236058 
MERSİS NO:0383002606600015
 
EY-TAY TRİKO TEKSTİL SANAYİ
TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 
 
 
                   
 

                   

                   

                  l

                 

 

 

                   

                   

 

                   

 

whatsapp