ŞİRKET PROFİLİMİZMİZ;

Şirketimiz 1970'li yıllardan itibaren piyasada Hazır giyim ve Triko'da kendi özgün çizgisi ve moda anlayışıyla getirdiği çağdaş yeniliklerle Tasarıma 1992 yılından itibaren EY-TAY TEKSTİL adı ile markalaşmıştır.

Bugun EY-TAY TEKSTİL hazır giyimde yurt genelinde toptan markaların hazır giyim ve triko ihtiyaçlarını karşılamaktadır.Koton,Mudo,Asos gibi firmalara ayrıca üretim yapmaktadır.

Her gün 150 adete varan yeni modelin satışa sunulduğu EY-TAY internet mağazası Avrupa, Rusya ,Ukrayna ,Romanya, Arap ve Afrika ülkeleri olmak üzere 100 den fazla ülkeden sayısız müşteriye hizmet vermektedir.

EY-TAY Tekstil en güncel moda trendlerini takip eden ve müşterilerine tavsiyelerde bulunan uzman kadrosuyla misyonunu yerine getiriyor. Portföyünde yaratıcı ve yenilikçi moda tasarımlarını dünya standartlarında üreten dinamik markalara yer veren EY-TAY TEKSTİL gerek ürün çeşitliliği gerek alışveriş deneyimi açısından müşterilerinin ihtiyaçlarına en üst düzeyde cevap verebiliyor.

Tüketicimizin ve tedarikçimizin nezninde yıllardır süre gelen güvenirliğimiz kaliteli ve profesyonel çalışma anlayışımızdandır. Öncelikli prensibimiz müşteri menfaati koruma odaklıdır iş anlayışımız ve kaliteden ödün vermeden en iyi hizmetler siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.  İSTANBUL TİCARET SİCİL MÜDÜRLÜĞÜ

Sicil Numarası :288476-236058 

EY-TAY TRİKO TEKSTİL SANAYİ
TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ